VODITELJ BRODICE a szkolenia żeglarskie chorwacja

2014-08-04
Szkolenia żeglarskie chorwacja są coraz bardziej popularne wśród wielu osób. Ludzie decydują się na różne stopnie takich kursów oraz na różne terminy ich realizacji. Często traktują je jako formę urlopu.
 
Voditelj brodice
Ten typ kursu przeznaczony jest przede wszystkim dla osób z doświadczeniem. Zapisać mogą się na niego żeglarze śródlądowi oraz członkowie załóg morskich którzy chcą kiedyś na własną rękę czarterować jachty.
 
Różne wymagania szkoleń żeglarskich chorwacja
Różne kursy powodują różne wymagania jakie są stawiane kursantom. Ten w kategorii B tj. chorwacki Voditelj Brodice może zakończyć się egzaminem jeżeli ktoś wyraża tego typu życzenie. Nie jest to jednak koniecznością.  
 
Sam kurs opiera się zarówno na wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Możemy się na nim dowiedzieć np. o wszystkim co związane jest z przejęciem jachtu czarterowanego, dowiemy się w jaki sposób obsługiwać urządzenia elektroniczne oraz wiele innych ciekawych rzeczy.
 
Jakie uprawnienia daje stopień Voditelj Brodice?
Stopień upoważnia do prowadzenia jachtów żaglowych i motorowych o masie całkowitej do 20 ton oraz zawiera uprawnienia radiooperatora UKF. Stopień Voditelj Brodice (kategorii B) ważny jest wyłącznie na wodach chorwackich.