Nautika 1300 - zalety jachtu

2016-03-21

Jachty spacerowe to w ostatnich czasach popularny sposób na wypoczynek wśród bogatych ludzi. Pływanie sprawia przyjemność oraz daje możliwość podziwiania widoków oraz opalania się. Duży jacht spacerowy Nautika 1300 jest w stanie komfortowe warunki wypoczynku nawet dla ośmiu osób.


Stocznia Delphia Yachts wykonuje swoje jachty, opierając się o najnowsze technologie, co sprawia, że statki są najwyższej jakości oraz są dopracowane w każdym detalu. Nautika 1300 nie odbiega jakością od pozostałych jachtów.


Konstrukcja, która bazuje na połączeniu tradycji i nowoczesności, jest funkcjonalna, toteż spędzanie czasu na jachcie jest przyjemnością. Ilość kabin jest odpowiednia, aby pomieścić pary czy małżeństwa z dziećmi, bez zakłócania własnej przestrzeni osobistej. Duży stół umożliwia wspólne spędzenie czasu przy jedzeniu i rozmowach.


Wygodne wyposażenie sprawia, że wiele osób chętnie pływa na Nautice 1300. Dłuższe rejsy nie wpływają na zmęczenie, gdyż miejsca do spania zostały tak zaprojektowane, aby wypoczywać. Dodatkowo duża powierzchnia pokładu umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu i błogie lenistwo w harmonii z naturą. Silnik diesla jest ekonomiczny, a nawigacja jest łatwa w obsłudze i poradzi sobie z nią każdy sternik.